Прийом лікарів Лікар сімейної медицини Київ Україна
s

Лікар-сімейної медицини

У мережі медичних центрів «Клініка імені Гальченка В.В.» проводити медичну консультацію лікар сімейної медицини:

Шимков Георгій Євгенович
сімейний лікар вищої категорії; 20-річний досвід роботи.
+380 98 226-51-30 - Шимков Георгій Євгенович

Качан Олександр Анатолійович
сімейний лікар вищої категорії, перший заступник головного лікаря з медичної частини, доктор медичних наук.
+380 67 446-71-02 Качан Олександр Анатолійович

Ісаєв Сергій Володимирович
сімейний лікар вищої категорії, завідувач відділення сімейної медицини.

  • мамологія,
  • хірургія,
  • ендоскопія,
  • виведення із запою,
  • кодування,
  • фізіотерапія,
  • рефлексотерапія,
  • масаж апаратний та інші медичні послуги сімейного лікаря.

МЕТОДІ ЛІКУВАННЯ

Представляємо короткий огляд для пояснення методів лікування, які ми використовуємо у нашій практиці.

Лазерна терапія

лазеропунктура, зональна терапія, опромінення крові лазерним лучом, магнітолазер.

Лазеротерапія – лікувальне застосування оптичного випромінювання, джерелом якого є лазер. Це клас приладів, у конструкції яких використані принципи посилення оптичного випромінювання за допомогою індукованого випромінювання квантів.

Основні лікувальні ефекти: виражена детоксикаційна дія та оксигенується ефект; надає імунокорегуючий, антиоксидантний, протизапальний ефекти. Впливає на процеси гемопоезу та перерозподілу клітин крові, підвищує їх функціональну активність, впливає на кістковий мозок, що депонує елементи крові.

Світлотерапія

на основі суперлюмінесцентних діодів з різними длинами хвиль.

Основні лікувальні ефекти: протизапальний, знеболюючий, протинабряковий, покращення місцевого кровообігу, прискорення регенерації тканин.

КВЧ терапія

Лікарське застосування електромагнітних хвиль міліметрового діапазону. ЕМІ КВЧ імітує сигнали управління, які мають місце у живому організмі у вигляді власного міліметрового когерентного випромінювання, що бере участь у фундаментальних біологічних процесах.

Основні лікувальні ефекти: нейростимулюючий, секреторний, імунокорегуючий, болезаспокійливий; нормалізує біоелектричну активність мозку, серця та лімфатичну систему (за даними ЄЕГ, ЕКГ та інших досліджень), вуглеводний обмін; зменшує рівень холестерину та сечової кислоти.

Електропунктура

Лікувальна дія імпульсним та змінним струмом на біологічно активні точки.

Основні лікувальні ефекти: активує метаболізм різних тканин організму (нервової, м'язової та епітеліальної).

Мікроелектрофорез

Введення лікарської речовини в акупунктурну точку за допомогою постійного неперервного (гальванічного) струму.

Переваги цього методу полягають у тому, що вплив здійснюється на обмеженій ділянці шкірної поверхні, що володіє в точці акупунктури високою мірою диференціації та найменшим електричним опором. Дія фізіологічного подразника на такій обмеженій точковій ділянці дозволяє отримати виражений терапевтичний ефект навіть у тих випадках, коли звичайні медикаментозні та фізіотерапевтичні процедури не дають скільки-небудь вираженого клінічного ефекту.

Низькочастотна імпульсна електротерапія

НЧІЄТ надає широкий вплив, оскільки вона сприяє просуванню лімфи, покращує кровопостачання капілярів і тим самим одночасно покращує харчування тканин паренхіми; ліквідує застій енергії в тканинах, завдяки чому усуваються болючі відчуття.

Електросон

Метод електролікування, що полягає у впливі імпульсним струмом малої інтенсивності на центральну нервову систему через рецептори голови та безпосередньо на структури мозку з метою нормалізації її функціонального стану.

Основні лікувальні ефекти: нормалізація функціонального стану центральної нервної системи та її регулюючого впливу на інші системи організму; нормалізація вищої нервної діяльності; підвищення працездатності; зниження втоми; при гіпертонічній хворобі покращується сон та загальний стан хворого, знімається підвищена емоційна реактивність, нормалізується патологічно підвищений артеріальний тиск.

Короткоімпульсна електроанальгезія

Сутність методу полягає в тому, що на больову ділянку або на область проходження нервів або нервних стволів, що іннервують цю ділянку тіла, впливають дуже короткими импульсами прямокутної форми або асиметричними біполярними импульсами електричного струму. Час, протягом якого діє струм імпульсу, достатньо збудження лише чутливих нервних волокон. Рухові нерви та м'язові волокна не збуджуються.

Лікувальні ефекти: аналгетичний; місцевий вазоактивний; місцевий трофічний.

Центральна електроанальгезія

Загальна електроанестезія або лікувальний електронаркоз - вплив імпульсними струмами на ЦНС, що супроводжується транквілізуючим та аналгетичним ефектами.

Застосовується у спортивній медицині, а також у післяопераційному періоді для профілактики ускладнень, особливо у дітей та у хворих похилого та старенького віку.

Низькочастотна ультразвукова терапія (22 та 44 кГц)

Ультрафонотерапія або терапія ультразвуковими хвилями. Передбачає застосування з лікувальною чи профілактичною метою енергії нечутних людським вухом механічних колівань пружної середовища із частотою понад 20 кГц.

Ультразвук – єдиний фізичний фактор, який здатний здійснити не лише мікромасаж тканин, а й окремих клітин. Це відбувається за рахунок дії ультразвуку, що складається з механічного мікромасажу клітин та тканин, теплового поглинання механічних ультразвукових колівань тканинами організму з утворенням тепла та фізико-хімічної дії.

Ультразвук можна розглядати як своєрідний фізичний каталізатор біохімічних, біофізичних та фізико-хімічних реакцій та процесів в організмі.

Ультразвукова терапія у багатьох випадках дуже ефективна, вона має виражену протизапальну, спазмолітичну, розсмоктуючу, трофічну, болезаспокійливу, фібринолітичну та гіпосенсибілізуючу дію, стимулює регенеративні процеси, сприяє розсмоктуванню спайок та рубців. Це з активізацією внутрішньоклітинних процесів біосинтезу білка та ферментативних реакцій. Встановлено, що рубцева тканина, яка формується при дії ультразвуку, міцніша та еластичніша. Ультразвук впливає на розташування новоутворюючого колагену і сприяє процесу відновлення: водночас він підвищує міцність рубцевої тканини.

Магнітна терапія

Метод лікування постійним (ПМЗ), змінним (ЗМП), імпульсним (ІМП) або біжити (БМП) магнітним полем різної індукції.

Під впливом магнітного поля в тканинах наводяться вихрові струми, що призводять до руху електрично заряджених частинок, що призводить до зміни проникності, прискорення електронних переходів, хімічних реакцій.

Показання: наслідки травм опорно-рухового апарату, дегенеративно-дистрофічні захворювання кісток і суглобів, захворювання та пошкодження периферичної нервної системи, гострі порушення спинномозкової ліквородинаміки та первичні енцефаломієліт, наслідки черепно-мозкової травми з руховими розладами, ДЦП.

Внутрішньоотканинний форез

Одночасна дія інфузонної терапії та фізичного фактора на ділянку захворювання. Як правило, із фізичних факторів вибирають або електричний струм, або електромагніт. Лікувальний ефект за такого впливу значно посилюється.

Фотофорез

Застосування спільної дії високоінтенсивного червоного та інфрачервоного світла з лікувальними препаратами.

Процедура фотофорезу полягає у нанесенні лікарського препарату на шкіру з подальшим впливом високоінтенсивного світла. Під впливом світла запускаються хіміко-біологічні реакції, що сприяють проникненню лікувальних препаратів у глибокі кулі шкіри, які при зовнішньому нанесенні не можуть проникнути через бар'єр.

Магніто-вакуумна терапія

Сполучене застосування постійних магнітів, латунних валиків та вакууму для проведення масажу.

Лікувальні ефекти: протизапальний, протинабряковий, покращує харчування Такна та мікроциреуляцію.

Гірудотерапія (лікування п'явками)

Очищення судинної системи, відновлення обміну речовин. Показання: геморрой, тромбофлебіт, мастопатія, варикоз ніг та тазу.

Присутність у клініці окремих медичних фахівців вузьких спеціальностей залежить від їхнього индивидуального графіка, тому попередній запис до фахівця обов'язковий! за тел.:
​​+380 44 209-9-209
+380 44 539-0-539
+380 44 360-61-41